Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Zıpkınlar

Sıralama:

Zıpkınlar

 

    Av ve dalış malzemeleri kategorisinde yer alan bu ürünler, su altında balık dalış malzemeleri kategorisinde tercih edilen etkili bir silahtır. Silah şeklinde olan ve uç kısmına takılan ipli oku fırlatma özelliğine sahip bu silah, suyun altında kolaylıkla balık avlayabilir. Dalış sporu ile ilgilenen kişilerin en çok tercih ettiği ürünler içerisinde yer almaktadır. Andoutdoor, Freesub, Seacsub, ve Cressi gibi zıpkın markaları, oldukça kalitelidir. Kullanışlı özellikleriyle aynı fonksiyonel özelliklere sahip olsa da, profesyonel, havalı ve kanallı gibi kategorilere ayrılmaktadır. Görünüş bakımından kamuflaj ve siyah renk seçenekleri tercih edilmektedir.

 Balık Avlama Sporu

 

     Zıpkın kullanımı için belli bir eğitim almak gerekir. Su altında yüzerken aynı anda zıpkını kullanmak belli bir eğitim gerektirir. Dalış sporları kategorisinde bu eğitim verilmektedir. Özellikle balık sezonu başladığı zaman zıpkınla balık avlama sporları başlamaktadır. Kampa gidecek kişiler için, özellikle deniz kenarına gidenler, bu dalış malzemeleri kategorisindeki ürünü tercih etmektedir. Mesafe güç kategorisinde sınıflandırılan balık avlama aracı, silah kategorisinde değerlendirilmektedir. Büyük bir köpek balığını rahatlıkla öldürebilir. Balık avlama kategorisinde, büyük balıkların avlanmasında kullanılır. Küçük balıklar için zıpkın kullanılmaz. Küçük balıklar için olta ve ağ gibi avlanma malzemeleri tercih edilmektedir. 

 

 Balık Avlama İşini Çok Kolay Hale Getirir

 

     Uzaktan balığı gördüğünüzde, ‘nasıl avlarım?’ diye düşünürsünüz. Zıpkınlar, en iyi çözümdür. İtme gücü çok yüksek olan zıpkınlar, ciddi yaralanmalara ve hatta ölümlü vakalara neden olabilir. Bu nedenle dikkatli kullanılmalıdır. Suyun içinde çok hızlı bir şekilde ilerler. Özel tasarımı nedeniyle suyun içinde balığı rahatlıkla avlayabilir. Özellikle ucunda ok olduğu zaman, dikkatli olunmalıdır.

 

    Balık avlama sporunda en çok kullanılan araçlar içerisinde değerlendirilen zıpkınlar, kalite bakımından farklılık gösterebilir. Kaliteli markaların tercih edilmesi, daha sağlıklı balık avlama işlemi sağlayacaktır. Ok kısmı kancalı olduğu için, balığı vurduğunuz anda tıpkı olta gibi oku geri çekebilirsiniz. Özellikle sığ göllerde, yüzeyden balıkların göründüğü sularda, zıpkın sporu çok yaygındır. Ayrıca profesyonel dalış kategorisinde uzmanlaşan kişiler, deniz altında, büyük balıkların avlanması işlemlerinde, kullanışlı ve pratik zıpkın av malzemesini kolaylıkla kullanabilir.

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Balıkçılık Malzemeleri'nin Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Balık Av Malzemeleri ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

İSTANBUL/GAZİOSMANPAŞA

0546 918 55 32
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.