Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Trolling Çıkrık Makineleri

Sıralama:

Trolling Çıkrık Makineleri

 

    Trolling ismi ile de bilinen tekneden sırtı çekerek veya sarkıtma yöntemi kapsamında gerçekleştirilecek olan balık avcılığı adına trolling çıkrık makineleri kullanılmaktadır. Uzak mesafeler için uygun olmayan bu makine çeşitleri, daha çok dayanıklı ve güçlü yapısı sayesinde çok büyük ağırlıklara sahip olan balıkların rahatlıkla yakalanmasına imkan tanımaktadır. Diğer makinelere nazaran kamışın üst kısmında bulunan bu ürün, yakın mesafe kapsamında büyük balık cinsinin rahatlıkla yakalanmasına olanak vermektedir. Günümüzde farklı markalar dahilinde değişik özellik yapılarına sahip olarak üretimleri gerçekleştirilmiş olan bu olta makineleri, en çok da tekneler ile açılma gerçekleştirildiği zaman yakın mesafeden düşük bir misina kapasitesine sahip olarak dayanıklı özelliği altında çok büyük balıklar yakalanabilmektedir.

 Trolling Çıkrık Makinelerinin Özellikleri

 

     Metal bir yapıya sahip şekilde dayanıklı olmaları ile birlikte güçlü devri olması, yine güçlü tutma topuzu ve kolları gibi seçenekleri kapsamında, en zorlu ve ağır balıkları dahi rahatlıkla yakalama şansı vermektedir. Bu makine özel bir yapıya sahip olarak üretimleri gerçekleştirildiğinden dolayı buna uygun olarak çıkrık kamışlar kullanılmalıdır. Diğer makinelere göre alt kısmı yerleştirilmek yerine üst noktaya monte edildiğinden dolayı, çıkrık kamış çeşitleri daha kolay ve yakın mesafe balık avcılığı fırsatını sağlamaktadır. Üstelik trolling çıkrık makineleri ile birlikte özel bir tasarımı altında bir bütün haline getirilmiş olan diğer malzemeler kapsamında, tekne hareket ederken kamış tekneye sabitlenebilir ve bu şekilde de rahatlıkla avlanma gerçekleştirilebilir.

 

 Değişik Markalar Kapsamında Elde Edilebilecek Olan Trolling Çıkrık Makineleri

 

     Günümüzde avın büyüklüğü ile birlikte aynı zamanda suyun derinliğine bağlı olarak da değişik özelliklerine göre üretimleri gerçekleştirilmiş olan bu olta makineleri, özellikle Türkiye'de farklı ve büyük markalar dahilinde elde edilebilmektedir. Shimano ve Okuma markaları ile birlikte Lineaeffe, D.A.M markaları bu kapsamda ön plana çıkmaktadır. Değişik fonksiyonel yapılarına ve dayanıklılıklarına bağlı olarak günümüzde uygun fiyatlar altında bu ürünler rahatlıkla elde edilebilir. Hem sabit hem de hareketli tekneler üzerinden hafif yapıları ile birlikte aynı zamanda dayanıklı özellikleri sayesinde, keyifli bir avcılığın yolunu da açarak büyük balıkları yakalama şansı sunmaktadır.

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Balıkçılık Malzemeleri'nin Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Balık Av Malzemeleri ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

İSTANBUL/GAZİOSMANPAŞA

0546 918 55 32
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.