Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Trolling Çıkrık Kamışlar

Sıralama:

Trolling Çıkrık Kamışlar

 

    Bugün spor kategorisinde değerlendirilen ve kamp hayatının en önemli aktivitelerinden biri olan olta ile balık avlama sporu, en yaygın sporlardan biridir. Balık avlama, başlı başına bir hoby olarak kabul edilmektedir. Alışkanlık yapan ve özellikle balık yakalandığı zaman yakalayan avcıya çok büyük haz veren bir spordur. Bunun için olta kamışları kategorisindeki seçenekler önemlidir. Kötü bir olta ile bu zevkli spor yarıda kalabilir. Balığı çekme, ya da oltayı uzağa fırlatma kategorisinde, kullanılan kamışın çok iyi olması gerekir. D.A.M, Okuma, Lineaffe, Eurofish ve Shimano, bu kategoride en popüler markadır. Dünya genelinde en çok kullanılan olta çeşididir.

Ürünler Farklı Özelliklere Sahiptir

 

     Balık tutma kategorisinde jigging tekniği, en popüler tekniktir. Üretilen birçok olta kamışları çeşidi bu tekniğe uygun bir şekilde üretilmektedir. Bu kategoride en kaliteli ürünler, çok ince ve çok sağlam olurlar esneklik ve sağlam yapı, kaliteli ürünlerin en önemli özelliğidir. Shimano Tiagra kategorisinde üretilen trolling çıkrık kamışlar, çapraz karbon örgü bulunmaktadır. Makinenin yuvası ve fonksiyonel özellikleri oldukça iyidir. İyi bir olta, en iyi şekilde esner ve kolay kolay kırılmaz. Makinesi dayanıklıdır ve misinayı çok iyi bir şekilde sarar. Trolling çıkrık kamışlar kategorisinde üretilen birçok ürün, pratik kullanım özelliklerine sahiptir

 

 Olta Balıkçılığında Kamış Önemlidir

 

     En iyi şekilde esneyen ve oltanın ucunu en iyi şekilde en uzağa atabilen bütün ürünler, bu kategoride tercih edilmektedir. Bir oltada olması gereken en önemli özellik kamış sağlamlığıdır. Makaranın düzenli bir şekilde misinayı sarması ve düzenli bir şekilde misinayı bırakması, makinenin kalitesini ortaya koymaktadır. Misinayı bir kaç seferden sonra karıştıran ve saramayan makaralar pek kullanılamaz.

 

     Misina, makara ve kamış üçgenini en iyi şekilde bir araya getiren ve esnediğinde kırılmayan sağlan oltalar, bu kategoride en çok tercih edilen ürünler içerisinde yer almaktadır. Bu kategoride profesyonel olarak devam edenler için, özel olta seçenekleri tercih edilmektedir. Yurt genelinde gerçekleştirilen olta ile balık avlama aktiviteleri, profesyonel yarışmacıları bir araya getirmektedir. Bu aktivitelere katılanlar için, en iyi olta seçeneklerinin tercih edilmesi, başarılı sonuç almak için oldukça önemlidir. 

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Balıkçılık Malzemeleri'nin Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Balık Av Malzemeleri ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

İSTANBUL/GAZİOSMANPAŞA

0546 918 55 32
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.