Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Surf Makineleri

Sıralama:

Surf Makineleri

 

    Kıyıdan çok uzaklara atış yönetimi kapsamında büyük balıkları avlama adına gerçekleştirilen bu balık avcılığı yönetimi altında, genel olarak surf makineleri tercih edilmektedir. Daha güçlü yapısı ve daha dengeli bir şekilde misinanın kayarak uzaklara gitmesine olanak tanıyan özel sistemi sayesinde, ayrıca balık yakalandığı zaman hızlı bir biçimde çekme imkanı da vermektedir. Tabi buna uyumlu kamış seçimi ile aynı zamanda diğer seçenekler de doğru biçimde uyumlu olarak elde edilmelidir. Fırdöndü, kurşun ya da istavrit ile birlikte çapari gibi seçenekler tek bir set halinde alınmalı ve buna göre uyumlu şekilde birbirlerini monte edilerek bu av yönetimi kapsamında kullanılmalıdır. Bu konuda değişik markalar bünyesinde farklı özelliklere sahip olan olta makineleri tercih edilebilmektedir.

Değişik Özelliklere Sahip Surf Makine Çeşitleri

 

     Birbirinden değişik seçenekler kapsamında farklı özelliklere sahip olan surf makineleri, küçük ya da orta ve büyük boy olarak özel tasarımları altında üretimleri gerçekleştirilerek elde edilebilmektedir. Kaliteli paslanmaz çelikten gerçekleştirilmiş üretim malzemeleri sayesinde, kıyıdan uzun menzilli atışlar kapsamında istenilen mesafeye ulaşılabilmekte ve bu şekilde hangi tür balık cinsi hedeflenmiş ise rahatlıkla yakalanabilmektedir.

 

     Hassas bir yapı içerisinde hazırlanan ve kayalık alanlardan veya İskele ile birlikte kumsal alanlarda da çok uzak mesafelere atılmak sureti balık avlama işleme gerçekleştirilen bu makine seçenekleri, önemli markalar dahilinde elde edilmelidir. Bunlar içerisinde Shimano, Okuma ve Lineaeffe gibi markalar ön plana çıkmaktadır. Kamış seçeneklerinin ve diğer malzemelerin yapısına bağlı olarak uyumlu şekilde değerlendirilebilecek özellikler kapsamındaki bu makine çeşitleri, bu büyük markalar işini rahatlıkla satın alınabilir.

 

 En Uzak mesafe İle Balık Avlama Yöntemi

 

     Özel olarak kıyıdan en uzağa atış sistemi kapsamında üretimleri gerçekleştirilmiş olan bu olta makineleri, misinanın düzgün bir şekilde dengeli olarak kaymasına, en uzak noktaya ulaşarak aynı biçimde etçil balıkların yakalanması suretiyle çekilmesine fırsat vermektedir. Markasına ve özelliklerine bağlı kalarak birbirinden değişik modelleri ile fiyatları farklılaşabilmektedir. Bu kapsamda avlanacak olan balıkların cinsine ya da büyüklüğüne bağlı olarak profesyonel olarak veya da amatör şekilde bu makine çeşitleri tercih edilebilir.

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Balıkçılık Malzemeleri'nin Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Balık Av Malzemeleri ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

İSTANBUL/GAZİOSMANPAŞA

0546 918 55 32
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.