Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Surf Kamışlar

Sıralama:

Surf Kamışlar

 

    Özellikle kıyı kesimlerde çok uzak noktalara misinaların atılarak balık avlanma konusunda büyük bir avantaj sağlayan surf kamışlar, uzunluklarına ve malzeme yapılarına bağlı olarak, aynı zamanda kullanılacak amaca göre de modelleri değişebilmektedir. Farklı markalar dahilinde üretimleri gerçekleştirilen bu balık av malzemesi, ortalama 3,5 ya da 4 metre kadar uzunluğa çıkabilmektedir. Sürtünmeyi azaltarak misinaların yüksek ağırlıklı kurşunlara daha uzak noktalara gidilmesine imkan tanıyan bu kamış çeşitleri, özellikle de surf makineleri ile birlikte kullanılmak suretiyle daha iyi bir atış kapsamında yüksek performans elde edilmesine olanak vermektedir. Üstelik çok yorulmadan balık avlama keyfini en yukarıya çeken bu olta kamışları, misinaların rahatlıkla çekilmesine de fırsat vermektedir.

Birbirinden Farklı Surf Kamış Markaları

 

     Değişik özelliklere sahip ve farklı amaçlar altında kullanım gösteren birbirinden değişik surf kamışlar, özellikle büyük markalar dahilinde güven içerisinde kullanılmaktadır. Bunlar içerisinde Shimano, Captain, Yuki, Okuma ya da Anyfish Anwhere gibi daha birçok değişik marka yer almaktadır. Tabii özelliklerine bağlı olarak bu markalar dahilinde kamışlar dikkatli bir şekilde seçilmelidir. Örneğin eğer uzun noktalara misina atılmak istenirse bu bağlamda mutlaka sert ve dengeli kamışlar tercih edilmelidir. Tabii burada güçlü bir esnek yapıya sahip olması da, herhangi bir problem çıkmadan en uzun mesafe ulaşılmasına fırsat verir. Daha yakın noktalarda gerçekleştirilecek olan avlanma için ise daha yumuşak örnekler tercih edilebilir.

 

 Olta Kamışları İle Balık Avlama

 

     Türkiye'de büyük markalar dahilinde kaliteli malzeme yapısı ile hazırlanmış olta kamışları mutlaka güçlü bir mukavemet göstermesi büyük bir önem arz etmektedir. Özellikle de boğazın serin sularında gerçekleştirilen yoğun balık avı kapsamında, boğazın güçlü akıntısına karşı mutlaka zarar görmeyecek kamışlar tercih edilmesi gerekmektedir. Özellikle surf tarzı kamış çeşitleri, bu konuda büyük markalar dahilinde en çok tercih edilen örnekler arasında yer almaktadır. Değişik boyutlara sahip olan bu kamış çeşitleri, sağlam malzeme yapısı sayesinde en uzun mesafeleri dengeli bir şekilde rahatlıkla ulaşılmasına imkan tanırken, hiçbir hasar almamaktadır. Değişik özellik yapılarına bağlı olarak da farklı fiyatlar dahilinde bu ürünler elde edilebilir.

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Balıkçılık Malzemeleri'nin Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Balık Av Malzemeleri ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

İSTANBUL/GAZİOSMANPAŞA

0546 918 55 32
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.