Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı
Kargo Banner 2 Kategori Örnek Banner Sol Sütun

Spin Makineleri

Sıralama:

Spin Makineleri

 

    Genel olarak kayalıklardan ya da kıyıdan, yol kenarlarında at çek sistemi kapsamında gerçekleştirilen balık avcılığı spin makineleri ile gerçekleştirilir. Burada böylesi bir av yöntemi için kullanılacak olan malzemelerin birbirleriyle uyumu büyük bir önem arz etmektedir. Kamışın uzunluğu ile birlikte aynı zamanda ağırlığı, buna yerleştirecek olan makine ile misinanın çapı da yine doğru bir şekilde seçilmelidir. Bu sayede at-çek sistemi yönteminde gerçekleştirilen bu av kapsamında balıklar daha kolay bir biçimde elde edilebilmektedir. Hedeflenen balığa doğrudan odaklanmak suretiyle rahatlıkla avlanma gerçekleştirilebilmektedir. Tabii burada olta makineleri mutlaka büyük ve bilindik markalar eşliğinde seçilmeli ve buna göre olta kamışına yerleştirilmelidir.

Farklı Özellikleri İle Spin Makineleri

 

     Bu balık avlama yöntemi kapsamında odaklanılacak olan balığın cinsine ve büyüklüğüne bağlı olarak farklı spin makineleri tercih edebilmektedir. Boyutları ve misina sarma ölçüleri ile birlikte aynı zamanda dayanıklılığı bu konuda büyük bir önem taşımaktadır. Tabii ne kadar uzaklığa atılacağına bağlı olarak misine kapasitesi de burada büyük bir önem arz eder. O yüzden bu konuda mutlaka hafif kamış seçenekleri değerlendirileceği için buna uygun şekilde makine çeşitlerini seçmek gerekir. Markalar kapsamında Shimano ile birlikte Japon markası olan Okuma kapsamında birçok farklı özelliği ve fonksiyonel yapısı bulunan makineleri tercih etmek mümkündür. Aynı zamanda Daiwa marka ürünler de yine ön plana çıkıyor. Bunlar içerisinden kişisel tercihler kapsamında da bir seçim yapılmak suretiyle uygun fiyatları altında bu ürünler elde edilebilir.

 

 Spin Makineleri İle Balık Avcılığı

 

     Özel bir yöntem olarak yine özel noktalarda gerçekleştirilen bu balık avcılığı kapsamında, mutlaka kamış ile birlikte misina ile olta makineleri doğru şekilde uyum sağlaması gerekmektedir. Hızlı bir şekilde at ve çekiş sistemi altında istavrit gibi farklı balık çeşitleri hızlı ve kolay bir biçimde avlanabilmektedir. Bu kapsamda sarım kapasitesi, boyutları ve ölçüleri ile birlikte dayanıklılık gibi özellikle kapsamında bu ürünleri fiyatları değişebilmektedir. Ancak burada hangisi seçilirse seçilsin mutlaka Türkiye çapında en çok tercih edilen markalar kapsamında bu ürünlere elde etmek, hızlı yöntem ile gerçekleştiren bu av kapsamında daha hızlı bir şekilde balık yakalama şansı vermektedir.

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Balıkçılık Malzemeleri'nin Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Balık Av Malzemeleri ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

İSTANBUL/GAZİOSMANPAŞA

0546 918 55 32
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.