Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı
Kargo Banner 2 Kategori Örnek Banner Sol Sütun

Spin Kamışlar

Sıralama:

Spin Kamışlar

 

    Metre arasında tercih edilen spin olta seçenekleri, Fladen, Eurofish, Lineaeffe, Okuma ve Shimano gibi markalar bu kategorinin en popüler seçenekleri arasında yer almaktadır. Bu markalardan istediğinizi tercih ederek, online sipariş tercihleriyle adresinize sipariş edebilirsiniz. At-çek tekniği ile kullanılan spin kamışlar, alabalık, levrek ve tatlı su kefali gibi birçok balık çeşidinin avlanmasında kullanılmaktadır.

 

     Hafif ve esnek olan spin kamış seçenekleri, uzak mesafeden kıyıya doğru makine ile oltayı çekerek etkili avlama tekniğine sahiptir. Crossfine spin kamışlar, alabalık avlama işlemlerinde tercih edilen çeşitlerdir. Kullanım kategorisinde deneyimli olmak spin kamış seçenekleriyle avlanma işinin problemsiz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Avlanma işlemlerinde, kamışı tutma, oltayı fırlatma, makine ile misinayı çekme ve misinayı salma gibi konularda deneyimli olmak gerekir. Bir kaç denemeden sonra, olta kamışları ile avlanma işini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. 

Oltanın Kalitesi Önemlidir

 

     At çek tarzı spin oltalar, ince esnek ve sağlam olur. Bu oltalarda, 210-230 cm iki parçalı modeller tercih edilmektedir. Ayrıca bu kategoride FLY yöntemi kullanılmaktadır. Bu yöntem için özel kamış seçenekleri tercih edilebilir. Pratik ve etkili bir şekilde balık tutmak için, deniz, göl veya akarsu gibi seçeneklere göre özel kamış tercihinde bulunmak gerekir. Kıyıdan, denizin ortasından veya tekneden balık avlanacaksa, en uygun olta kamışları kategorisini tercih etmek daha iyi olur. Kolay kullanım özelliklerine sahip olan ve balık avlama işlemlerinde farklı özelliklere sahip olan kamışlar, sağlamlık, esneklik ve makine özelliklerine göre değerlendirilmektedir. Misina sarma veya olta fırlatma kategorisinde profesyonel özelliklere sahip kamışlar, bu sporla uğraşanların en çok tercih ettiği ürünler içerisinde yer almaktadır.

 

 Kullanım Özelliklerini Bilmek Önemlidir

 

     İlk defa olta alıp balık avlamaya çıkacaklar için, olta tercihinin doğru bir şekilde yapılması gerekir. Her deniz veya gölün avlanma özellikleri vardır. Denizdeki balığın çeşidine göre kamış ve yem kullanımı, avlanma işlemlerinde başarılı sonuçların elde edilmesinde etkili rol oynayacaktır. Spin kamışlar de aynı şekilde at-çek kategorisinin değerlendirildiği alanlarda kullanılmalıdır. Balık avlama işinde, balığın yapısına göre, kamış ve yem tercihi yapılmalıdır. Yanlış yemin kullanılması, avlanma işinin fiyasko ile bitmesine neden olur. 

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Balıkçılık Malzemeleri'nin Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Balık Av Malzemeleri ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

İSTANBUL/GAZİOSMANPAŞA

0546 918 55 32
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.