Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Şnorkel

Sıralama:

Şnorkel

 

    Birbirinden farklı amaçlar altında üretimleri gerçekleştirilen ve değişik derinliklere de rahatlıkla inme imkanı sağlayan şnorkel çeşitlerinin, amatör ve profesyonel olarak kullanımı yoğun bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Özellikle zıpkınla dalış yaparak balık avlayan kişiler adına bu ürünler daha büyük bir önem arz etmektedir. Bu kapsamda genel olarak çok derin noktalara rahat daha fazla nefes alma imkanı sağlayan bu ürün çeşitleri, belli bir süre sonra tamamen su ile dolarken tıpkı bir balina gibi yukarı çıkıldığında üflendiğinde su tamamen dışarı fışkırır. Tüple dalış ya da serbest dalış ile birlikte zıpkın ile balık avlama yer seçenekleri kapsamında farklı amaçlar ile günümüzde amatör yüzme adına da bu dalış malzemeleri rahatlıkla kullanılmaktadır.

 Kaliteli Ürünler Kapsamında Şnorkel Çeşitleri

 

     Önemli markalar dahilinde birbirinden kaliteli şnorkel çeşitleri bulunmaktadır. Özellikle Bunlar içerisinde Seac Sub markası bünyesindeki ürünler ön plana çıkmaktadır. Farklı özellikleri ve değişik amaçları altında tercih edebilecek olan seçenekler, ne kadar derinliğe dalınması gerektiği ve ne gibi durum için kullanılacağına bağlı olarak tercih edilebilir. Fiziksel olarak sunduğu özelliklerin yanı sıra aynı zamanda görünüm açısından da değişik renkler ve şekiller kapsamında üretimleri gerçekleştirebilmektedir. Burada daha çok amatör olarak kullanacak kişiler için şnorkeller birçok değişik estetik görsel altında da hazırlanarak piyasaya sunulmaktadır. Fakat profesyoneller içinse daha kapsamlı bir şekilde mümkün olduğu kadar derine inilmek için özel ağız yapısı ve daha uzun boru seçeneği kapsamında üretimleri gerçekleştirilmektedir. Bu sayede belirli bir süre boyunca daha fazla hava alarak deniz altında kalma imkanı elde edilebilir.

 

 Farklı Seçenekler Altında Kullanılabilecek Şnorkel Örnekleri

 

     Günümüzde özellikle serbest dalış ile birlikte tüplü dalış seçeneklerin yanı sıra zıpkınla gerçekleştirilecek olan farklı noktalardaki avlanmalar için mutlaka bu dalış malzemeleri profesyonel bir donanım altında kullanılmalıdır. Bu ürün seçenekleri kapsamında özellikleri açısından mutlaka dalgakıran korumalı bir tasarımı olan, aynı zamanda silikon esnek bölümü ile birlikte geniş ve kullanışlı ağız yapısı da doğru bir tasarım altında hazırlanmış olmalıdır. Diğer yandan kolay temizleme valf sistemi de yine ürün içerisinde yer almalıdır.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Balıkçılık Malzemeleri'nin Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Balık Av Malzemeleri ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

İSTANBUL/GAZİOSMANPAŞA

0546 918 55 32
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.