Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı
Kargo Banner 2 Kategori Örnek Banner Sol Sütun

Paletler

Sıralama:

Paletler

 

    Günümüzde dalış için ya da normal yüzme adına kullanılan birbirinden farklı paletler bulunmaktadır. Bunlar amatör veya profesyonel olarak tercih edilen seçenekler kapsamında yer alır. Açık ya da kapalı veya yarı açık şeklinde üretimleri gerçekleştiren bu ürünler, su içerisinde daha hızlı bir manevra kabiliyeti sağlamak ve dalga akışının doğru şekilde gerçekleştirilmesi adına özel olarak üretilmektedir.

 

     Genel anlamda paletlerden bir seçim yapılırken mutlaka kişi kendi spor ayakkabısının numarasına bağlı olarak bir seçim yapmalıdır. Bu şekilde tam olarak ayağına uyum sağlayan bu dalış malzemeleri seçeneklerini kişi daha rahat ve kolay bir şekilde kullanabilir. Tabii burada bu ürünleri satın alırken mutlaka büyük ve bilindik markalar dahilinde elde etmekle ayrıca büyük bir önem arz eder. Bu şekilde daha uzun yıllar kullanım şansı yakalanabilir.

 Farklı Amaçlar Altında Modeller Kapsamındaki Palet Çeşitleri

 

     Bu konuda özellikle kapalı paletler daha çok profesyonel anlamda serbest dalış ya da tüplü dalış ile birlikte zıpkınla balık avlama gerçekleştiren kişiler tarafından tercih edilmektedir. Kondisyon ve bacak kası gerektirmeden rahatlıkla yüzme imkanı sağlayan bu palet çeşitleri, çıplak ayakla giyildiğinden dolayı ise soğuktan korumak ve çevredeki herhangi bir çizik veya problem de karşıda önlem almaz. Arka kısmından ayarlama özelliği bulunan açık palet seçenekleri ise daha çok scupa dalış işlemi gerçekleştiren kişiler adına büyük bir rahatlıkla kullanılabilmektedir. Özel deniz patiği çeşidiyle giyilerek soğuktan ve birçok farklı zararlı etkenlerden koruduğundan dolayı, uzun saatler su altında kalma imkanı da yanında getirir.

 

 Farklı Markalar Dahilinde Palet Seçenekleri

 

     Bu kapsamda Seac Sub ya da problue ve Dive system gibi dünyaca ünlü bilindik ve büyük markalar kapsamında, bu dalış malzemeleri çeşitlerini güven içerisinde elde etmek mümkündür. Tabii burada gerçekleştirilecek olan amaç doğru şekilde belirlenmeli ve buna göre palet çeşitleri satın alınmalıdır. Kişinin ayağına tam olarak oturacak ve yumuşak bir his uyandıracak olan bu ürün çeşitleri, özellikle su altında güçlü manevra imkanı ile birlikte soğuklardan koruyan ve uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanım şansın yanında getiren çeşitler farklı amaçlar kapsamında tercih edilmelidir.

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Balıkçılık Malzemeleri'nin Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Balık Av Malzemeleri ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

İSTANBUL/GAZİOSMANPAŞA

0546 918 55 32
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.