Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı
Kargo Banner 2 Kategori Örnek Banner Sol Sütun

Misinalar Ve İpler

Sıralama:

Misinalar Ve İpler

 

    Özellikle avlanılacak olan balığın cinsine göre misina seçimi yapılmalı ve buna göre büyük markalar dahilinde satın alınmalıdır. Mat ve parlak şekilde ayrı renkler kullanılarak üretimleri gerçekleştirilen misinalar ve ipler, değişik amaçlar kapsamında değerlendirilmektedir. Aynı zamanda sert ve yumuşak olarak da ikiye ayrılan misina çeşitlerinde, sert olanlar el oltası için tercih edilmektedir. Makine makaraların da ise daha çok yumuşak misinalar ön plana çıkmaktadır. Özellikle bu işi amatör olarak gerçekleştiren kişiler adına bu duruma çok dikkat edilmesi büyük bir önem arz eder. O yüzden gerçekleştirilecek olan amatör ya da profesyonel kapsamda balık av malzemeleri mutlaka kaliteli ve büyük markalar dahilinde elde edilmelidir.

 

Büyük Markalar Eşliğindeki Misina ve İpler

 

     Bu kapsamda misinalar ve ipler için birbirinden farklı markalar dahilinde üretimleri gerçekleştirilen ve değişik özelliklere sahip olan ürünler bulunmaktadır. Bunlar içerisinde Shimano ile birlikte Power Pro markaları dahilinde değişik özelliklere sahip olan, farklı yerde kullanımı gerçekleştirilen ürünler tercih edilebilmektedir. Burada tutulacak olan balıkların ağırlıklarına ve cinsine bağlı olarak değişik uzunluklarda ve sağlamlıkta üretimleri gerçekleştirilen misinalar, el oltası ya da makineler kapsamında kullanılmaktadır. Özellikle bazı balık avcılığı dönemlerinde düğümlenme çok fazla olmaktadır. Bunlar gerçekleştiği zaman misinaların sağlam bir şekilde kalabilmesi adına mutlaka, parlak misina çeşitlerinin tercih edilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda misinaların bakımları da ne kadar sağlam olursa olsun önemlidir. Bunu deniz üzerinde ıslatmak ve kurutmak suretiyle yeniden sarmak ile yapılabilmektedir.

 

 Farklı Renkler Kapsamında Kullanılacak Olan Misina ve İpler

 

     Günümüzde misina çeşitleri mat beyaz ya da parlak veya seçenekleri ile birlikte aynı zamanda kırmızı, mavi veya yeşil ile siyah renkler altında da tercih edebilmektedir. Burada el oltası ya da makine seçeneklerine sarılacak olan balık av malzemeleri çeşitleri bakımından değişebilmektedir. Aynı zamanda hareketli ya da var hareketli olan lambalar kapsamında bana göre misinaların tercih edilmesi önemlidir. Çok hareketli balıklara karşı zayıf olan misinalar kopma tehlikesi ile karşı karşıya kalabilmektedir. O yüzden mutlaka avlanma gerçekleştirecek olan amaca göre değişik özelliklere sahip misinalar tercih edilmelidir.

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Balıkçılık Malzemeleri'nin Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Balık Av Malzemeleri ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

İSTANBUL/GAZİOSMANPAŞA

0546 918 55 32
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.