Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Matlar

Sıralama:

Matlar

 

    Kamp için özel malzemeler, kamp hayatını kolaylaştırmak için üretilen kamp malzemeleri çeşitleridir. Yağmur ve haşereler korunmak için özel çadır seçenekleri, şişirilebilir yatak ürünleri, yine taşınması kolay uyku tulumları, katlanır masalar ve sandalyeler, soğuk su için ve et ürünlerinin korunması için buzluklar, çay ve benzeri içecekler için termoslar, yaralanma ve zehirlenmelere karşı yardım çantası, çukur ve benzeri konular için kazma ve kürek çeşitleri, özel kamp ocakları, güneş enerjisi ile çalışan ışıklandırma seçenekleri, fener, ışık, matara ve kampa özel mutfak gereçleri, kamp malzemeleri içerisinde en çok tercih edilen ürünler içerisinde yer almaktadır.

Kaliteli Ürünler Bizde

 

     Kampa özel oturma gruplarında, Kudos, Square, Freecamp, sportcraft ve Remixon gibi markalar tercih edilmektedir. Jilong, Husky ve Kudos marka şişme yataklar, Pınguın, Carınthıa ve Husky uyku tulumları, Andoutdoor, Husky, Kudos ve Suquare çadırlar, Primus ve spydorce mutfak gereçleri ve termoslar, Ezetil, 54QT ve Igloo buzluk çeşitleri, Andoutdoor, Baro Cook ve Kovea gibi kamp ocak çeşitleri, Care plus, Andoutdoor, Freecamp, Soft Medikal ve markasız ilk yardım çantaları, Andoutdoor, Freecamp, 5.11 kamp malzemeleri ve diğer malzeme çeşitleri, bu kategoride kullanılmaktadır.

 

Matlar

 

     Kolay satın alma seçenekleriyle satın alınabilen matlar, kamp hayatının daha kolay hale gelmesinde ciddi rol oynamaktadır. Pratik kullanım özelliklerine sahip olan bu malzemelerin ortak noktası, kamp hayatına özel olarak tasarlanmış olmasıdır. Yataklar ve tulumlar bu kategoride en çok tercih edilen ürünlerdir. Ayrıca matlar yer kaplamaması da oldukça önemlidir. Bütün malzemeler, katlanabilir veya şişirilebilir kategorisinde, pratik taşıma özelliklerine sahiptir. Bir kampta ihtiyaç olan bütün şişme malzemeleri, bu kategoride bulabilirsiniz.

 

     Kaliteli markalar, kullanışlılık yönünden daha iyidir. Bütün markaları online sitelerde bulabilirsiniz. Ayrıca tek tek inceleyerek satın alabilirsiniz. Kamp yapacağınız mekanın özellikleri de önemlidir. Deniz kenarı, ormanlık ve dağlık kategorisindeki kamp çalışmalarında, en uygun malzemeleri almak, iyi bir kamp için çok önemlidir. Yüzme, dağcılık ve orman gezisi gibi kategoriler düşünülerek alışveriş yapılırsa daha sağlıklı çözümler elde edilebilir.

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Balıkçılık Malzemeleri'nin Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Balık Av Malzemeleri ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

İSTANBUL/GAZİOSMANPAŞA

0546 918 55 32
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.