Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı
Kargo Banner 2 Kategori Örnek Banner Sol Sütun

Lrf Makineleri

Sıralama:

Lrf Makineleri

 

    Küçük balıkların hedef alındığı ve aynı şekilde hassas bir av olarak ön plana çıkan lrf av yöntemi kapsamında, buna uygun olarak makineler kullanılması büyük bir önem arz etmektedir. Bu kapsamda lrf makineleri çok hafif olmalıdır ve aynı şekilde yine hafif kamışlar tercih edilmelidir. Silikon yemler kullanılmak suretiyle aynı zamanda kolay batan suni yemler de yine bu bağlamda tercih edilmektedir.

 

     Bu şekilde küçük balıklar çok hızlı olduklarından dolayı onları kolay bir şekilde yakalama imkanı elde edebilir. Bu konuda günümüzde birçok farklı balık çeşidi Türkiye'de yakalanmaktadır. Bunlar içerisinde karagöz, mırmır, kaya balığı ve istavrit, eşkina ile birlikte izmarit gibi farklı balık türleri büyük bir rahatlık içerisinde yakalanabilmektedir. Özel bir avlama yöntemi olarak ön plana çıkan bu sistem kapsamında mutlaka doğru olta makineleri tercih etmek ayrıca önemli bir yer kapsar.

 

Lrf Av Yöntemi Kapsamında Kullanılacak Ürünlerin Özellikleri

 

     Bu kapsamda genel olarak 1 ile 15 gram arasında olta kamış ağırlığı seçenekleri değerlendirilmektedir. Bu lrf makineleri aynı zamanda yüksek devirli olmalıdır ve küçük kafa ölçüleri ile birlikte aynı küçük yapıya sahip olan zoka, silikon yem türü ve kaşık seçenekleri de önemlidir. Bu sayede av elden kaçmadan birçok farklı balık çeşidi rahatlıkla ve hızlı bir şekilde yakalama şansı elde edilebilir. Ayrıca bu bağlamda mutlaka büyük markalar eşliğinde üretimleri gerçekleştirilmiş ve dayanıklılığı yüksek olan makineleri tercih etmek de büyük bir önem taşır. Bu şekilde uzun yıllar saatlerce balık avcılığı rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir.

 

 Değişik Markalar Dahilinde Lrf Makineleri

 

     Günümüzde bu konuda Türkiye'de çok fazla tercih edilen bazı büyük ve bilindik markalar yer almaktadır. Bunlar Japon markası olan Okuma, Lineaeffe, Abu Garcia ya da Mitchell Mag gibi daha birçok farklı markalar yer almaktadır. Bu sayede değişik olta makineleri ile birlikte küçük yapıya sahip balıklar büyük bir gönül rahatlığı içerisinde kolaylıkla yakalanabilmektedir. Yapılarına ve fonksiyonel özellikleri ile birlikte kalitesine bağlı olarak fiyatları değişebilen bu makine çeşitleri, ayrıca olta kamışı ve misinanın durumuna göre de elde edilebilmektedir.

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Balıkçılık Malzemeleri'nin Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Balık Av Malzemeleri ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

İSTANBUL/GAZİOSMANPAŞA

0546 918 55 32
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.