Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı
Kargo Banner 2 Kategori Örnek Banner Sol Sütun

Lrf Kamışlar

Sıralama:

Lrf Kamışlar

 

    Daha çok amatör bir kapsamda ve hedefi çok büyük balıklar olmayan bir yöntem eşliğinde gerçekleştirilen bu balık avcılığı, lrf kamışlar ile gerçekleştirilmektedir. Çok hafif ve küçük kamışlar ile birlikte makineler eşliğinde sağlanan bu balık avcılığı yöntemi kapsamında, aynı zamanda yumuşak silikon yemler kullanılmaktadır. Günümüzde bu seçenek altında kıyıdan ya da tekneden de gerçekleştirilerek kıyı balığı, Karagöz, izmarit ile birlikte istavrit ya da eşkina gibi farklı balık çeşitleri bu kamış seçenekleri kapsamında yakalanabilmektedir. Hızlı bir şekilde avın kaçmasına olanak vermeden daha fazla balığın elde edilmesine olanak tanıyan bu yöntem kapsamında, hafif ve aynı zamanda küçük olta kamışları tercih edilmektedir.

 Lrf Kamışlarının Özellikleri

 

     En büyük özellikleri hafif ve küçük olmalarıdır. Bu şekilde kıyıdan gerçekleştirilecek olan hızlı avcılık yöntemi kapsamında küçük balıkların rahatlıkla yakalanmasına olanak vermektedir. Bu yüzden lrf kamışlar, büyük ve bilindik markalar kapsamında farklı boyutlarına bağlı olarak değişik özellikleri ile elde edilebilmektedir. Tabii aynı şekilde uyumlu olan yine hafif ve küçük bir yapısı bulunan makinelerde büyük bir önem arz eder. Bu sayede yorulmadan ve fazla efor sarf etmeden küçük balıklar rahatlıkla yakalanabilir. Tabii mutlaka yüksek devirli ve küçük kafa yapılarına sahip olan makineler ile birlikte kamış çeşitleri ön plana alınmalıdır. Burada silikon yem türü yani batan yem seçenekleri tercih edilmektedir. Küçük balıkların fark etmesi ve yakalanması adına bu yemler de ayrıca önemlidir.

 

 Farklı Markalar Kapsamında Lrf Kamışları

 

     Çok hassas bir yapı altında avcılık yöntemi ile gerçekleştirilen bu balık avcılığı kapsamında böylesi olta kamışları büyük bir önem arz etmektedir. Özellikle yakın mesafeden küçük balıkların hızlı bir şekilde yakalanması adına aynı şekilde olta makineleri ve diğer aparatlar da uyumlu biçimde kullanılmalıdır. Bu kapsamda Okuma ya da Savage ile birlikte değişik büyük markalar bünyesinde bu kamış seçenekleri elde edilebilmektedir. Burada önemli olan gerçekleştirilecek olan böylesi bir av sistemi altında, kamış seçenekleri ile birlikte aynı zamanda diğer bütün parçalar doğru bir şekilde uyumlu olarak küçük ve hafif bir tasarım altında hazırlanmış şekilde monte edilmesidir.

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Balıkçılık Malzemeleri'nin Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Balık Av Malzemeleri ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

İSTANBUL/GAZİOSMANPAŞA

0546 918 55 32
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.