Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Kepçe Ve Livarlar

Sıralama:

Kepçe Ve Livarlar

    Balık avcılığı kategorisinde, tuzak avcılığı, pratik avlama yöntemlerinden biridir. Sepet, pinter ve livar gibi tuzakların içerisine konulan yemler, balığı cezbetmektedir. Balık bu yem sayesinde bu tuzakların içine girer ve böylece balık yakalanmış olur. Tel, kamış çıtası ve söğüt dalı gibi malzemelerden yapılan bu özel tuzaklar, balık avlama teknikleri kategorisinde değerlendirilmektedir. Elips ve koni şeklinde olan bu balık av malzemeleri tasarımlarının özelliği girişin kolay olması ancak, çıkışın olmamasıdır. Mantar ve şamandıra ile yer belirleme işlemi yapılabilir. Küçük balıklardan ziyade büyük balıkların avlanmasında daha çok tercih edilmektedir. Kepçeler, livarlar, pinterler, Oscar, Prologic, Rapture, Fladen, Pinter, Cormoran ve Freecamp gibi markalarla üretilmektedir.

 Bu Ürünlerin Artıları Nelerdir?

     Tuzaklama tekniği ile üretilen bu ürünler, diğer balık yakalama tekniklerine nazaran daha pratiktir. Kampa gelen kişiler, bu tuzakları suya attığı zaman, tuzağın başında beklemesine gerek yoktur. Dağ, deniz ve orman kategorisinde değerlendirilen diğer aktivitelere zaman ayırmanızı sağlar. Bu balık av malzemeleri ürünlerinin en önemli özelliklerinden biri kuşkusuz avın canlı bir şekilde yakalanmasıdır. Kolay yakalama teknikleri kategorisinde her zaman için tercih edilen tuzaklama ürünleri, her balıkçı için çok değerlidir. Kepçe şeklindeki ürünler, suya düşen balığın sorunsuz bir şekilde alınmasında en büyük yardımcıdır. Tuzaklama kategorisinde tasarlanan kepçe ve livarlar, paslanmayan metal malzemeden üretilmektedir. Çok küçük balıklar hariç orta boy ve büyük boy balıkların canlı yakalanmasını sağlayan bu tuzaklama tekniklerinde, birden fazla balığı aynı anda yakalayabilirsiniz.

 Kolay Balık Yakalama Tekniği

     Şamandıra ve mantar ile suyun aşağına gönderdiğinizde, tuzaklama malzemesini aramak zorunda kalmazsınız. Kepçe ve livarlar, balıkların geçiş noktalarına bıraktığınız zaman daha kısa sürede yakalama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yüzeyde kaldığı zaman bu ürünlerin her hangi bir faydasını göremezsiniz. Büyük balıklar daha aşağıda gezindikleri için yüzeyden daha aşağı noktalarda konuşlandırılması gerekir. Kullanım kategorisinde bu konuda tecrübeli kişilerden yardım alınabilir. Ayrıca, balık avlamak için gittiğiniz göllerde ve denizlerde, balığın bol bulunduğu noktaları araştırmanız, kısa zamanda balık avlamanızı sağlayacaktır. O bölgede uzun süre balıkçılık yapan kişilerden, balığın bol bulunduğu noktaları çok daha kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Her yöre balığının bir yem alışkanlığı vardır. Mısır, ekmek ve tavuk eti, bu kategoride farklılık gösterebilir. 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Balıkçılık Malzemeleri'nin Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Balık Av Malzemeleri ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

İSTANBUL/GAZİOSMANPAŞA

0546 918 55 32
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.