Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı
Kargo Banner 2 Kategori Örnek Banner Sol Sütun

Jigging Makineleri

Sıralama:

 

Jigging Makineleri

 

    Balık avcılığının son teknoloji sistemler kapsamında daha hızlı ve daha kolay bir şekilde yapılmasına olanak tanıyan jigging makineleri, birçok değişik marka ve modeller kapsamında ayrıcalıklı özellikler altında üretimleri gerçekleştirilmektedir. Mutlaka güçlü ve yüksek devirli olması büyük bir önem arz eden bu av malzemesi, aynı zamanda oltanın ve alınacak olan balığın cinsine göre de değişmek suretiyle kullanılmaktadır.

 

     Aşamalı bir mekanizma sistemi altında çalışan ve özel dişlisi bulunan bu ürün, mutlaka kaliteli malzeme yapısı altında üretimleri gerçekleştirilmiş olarak satın alınmalı ve kullanılmalıdır. Aksi takdirde yakalanması arzu edilen balıklar açısından büyük bir başarısızlık ortaya çıkabilir. Günümüzde yapılarına, fonksiyonel özelliklerine ve aynı zamanda kapasitelerine bağlı olarak, oldukça büyük bir mukavemeti bulunan bu olta makineleri, kişisel tercihlere bağlı kalınarak elde edilebilir.

Değişik Özelliklerine Göre Jigging Makineleri

 

     Başarısızlığa yer vermek istemeyenlerin tercihi olarak ön plana çıkan jigging makineleri, farklı özelliklerine ve kapasitelerine bağlı olarak değişebilmektedir. Bunlar içerisinde değişik boyutlara sahip olan makara seçenekleri ile birlikte çelik bilya tasarımı ve metal makara özelliği kapsamında da üretimleri gerçekleştirilmiş olarak satın alınabilmektedir. Aynı zamanda misina kalınlığında ve sarım kapasitesine bağlı olarak da yine değişik ölçüler kapsamında kullanılabilecek bu av malzemesi çeşidi, avın büyüklüğüne ve cinsine göre değişebilmektedir. Mutlaka büyük ve bilindik markalar kapsamında elde edilmesi büyük bir öneme sahip olan bu makine seçenekleri, avların yakalanmasında en yüksek performans olasılığını sunmaktadır.

 

 Büyük Markalar Kapsamında Elde Edilecek Olan Jigging Makineleri

 

     Özellikle bu konuda günümüzde oldukça büyük ve bilindik markalar yer almaktadır. Bunlar içerisinde başta Shimano olmak üzere, Lineaeffe markası da Türkiye'de en çok tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Farklı özellikleri ve kullanım yerine bağlı olarak değişebilen fonksiyonel yapıları bulunan bu olta makineleri, gerçekleştirilecek olan avın durumuna göre farklı fiyatları kapsamında elde edilebilmektedir. Mutlaka olta kamışı ile birlikte misinaya uygun olarak bu ürünleri bir bütün haline getirecek makineleri tercih etmek büyük bir önem arz etmektedir. Bu şekilde av kaçırılmadan güçlü ve etçil balıkları rahatlıkla yakalama şansı elde edilebilir.

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Balıkçılık Malzemeleri'nin Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Balık Av Malzemeleri ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

İSTANBUL/GAZİOSMANPAŞA

0546 918 55 32
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.