Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Jigging Kamışlar

Sıralama:

Jigging Kamışlar

 

    Yakın mesafeden gerçekleştirilecek olan balık avcılığı kapsamında, özellikle teknelerde ağır ve güçlü etçil balıklar yakalamak adına jigging kamışlar doğru tercih olarak ön plana çıkmaktadır. Tamamen profesyonel bir üretim kapsamında gerçekleştirilen ve dikey olarak rahatlıkla kullanım şartını sağlayan bu kamış seçenekleri, teknenin hareket ederken hem de sabit halde dururken kullanım şansını yanında getirmektedir.

 

     Hafif olmasının yanı sıra aynı zamana dayanıklı bir yapısı bulunduğundan dolayı, çok güçlü balıkların yakalanmasına olanak tanımaktadır. Özellikle amatörler için büyük bir rahatlık sağlayan bu olta kamışları, özel bir güç ve esneklik sağlayarak herhangi bir balık türünün oltaya vurması ile birlikte darbeyi eritmektedir. Bu esneklik sayesinde kamışa uygulanan kuvvet herhangi bir şekilde kamışın zarar görmesini engeller ve balığın çekilmesine olanak tanır. O yüzden yakın mesafeden gerçekleştirilecek olan balık avcılığı konusunda bu kamış seçenekleri büyük bir önem arz etmektedir.

Değişik Özellikleri Altında Tercih Edebilecek Olan Jigging Kamışları

 

     Değişik boyutları ve fonksiyonlar yapılarına bağlı olarak farklı markalar dahilinde üretimleri gerçekleştirilen jigging kamışlar, yakın mesafeden yakalanacak olan tüm farklı balık cinslerini rahatlıkla tekne çıkarılmasına olanak tanımaktadır. Hafif yapısının yanı sıra güçlü mukavemet özelliği sayesinde ve yanında getirdiği esneklik ile titreşimin emilerek balığın kolaylıkla yakalanmasına fırsat verir. Ayrıca suyun derinliğine ve yoğunluğuna bağlı olarak değişik boyutlar ile birlikte ağırlıklar kapsamında da bu ürünler elde edilebilmektedir. Tabii diğer av malzemeleri eşliğinde de bu ürünlerin uyum sağlaması çok önemlidir.

 

 Farklı Markalar Altında Jigging Kamış Çeşitleri

 

     Günümüzde bu konuda Türkiye'de talep alan birçok farklı markadan bahsedilebilir. Bunlar içerisinde Lineaeffe, Orion ve Vexxus ile birlikte Okuma gibi daha birçok değişik markalar kapsamında bu ürünler değişik yapılarına bağlı olarak tercih edebilmektedir. Üstelik tüm bu ürünler içerisindeki farklı özelliklere sahip olta kamışları, kişisel bütçeler dahilinde değişik fiyatları altında elde edilebilmektedir. Bu da avcılığın profesyonel ya da amatör şekilde gerçekleştirip gerçekleştirilmeyeceğine bağlı olarak değişebilir. Aynı zamanda bu kamışlar sayesinde suni yem de işlemini en iyi biçimde görmek suretiyle balığın kolaylıkla yakalanmasına önemli bir destek vermektedir.

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Balıkçılık Malzemeleri'nin Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Balık Av Malzemeleri ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

İSTANBUL/GAZİOSMANPAŞA

0546 918 55 32
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.