Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı
Kargo Banner 2 Kategori Örnek Banner Sol Sütun

İğne Ve Zokalar

Sıralama:

İğneler Ve Zokalar

 

    Balık avcılığının temeli olarak ön plana çıkan iğneler ve zokalar, balığın avlandıktan sonra iğneden çıkmaması için özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Farklı kıvrımlarda üretimleri gerçekleştirilen ve değişik balık cinsleri kolay bir biçimde yakalanmasına olanak tanıyan bu malzemeler, özellikle etçil ve büyük balıkların rahatlıkla yakalanmasına imkan tanımaktadır.

 

     Birbirinden değişik renklerde ve boyutlar ile birlikte farklı şekillerde üretimleri gerçekleştirilen iğne seçenekleri, balıkların yüzeye çıkana kadar kaçmasına engel olma fırsatı vermektedir. Aynı zamanda özellikle balığa benzer şekli ile birlikte bir ağırlık yaratarak iğne ile misinanın aşağı doğru inmesine fırsat veren zoka çeşitleri de, balığa benzer bir şekilde hazırlanmakta ve bu sayede balıkların daha kolay yakalanmasına olanak vermektedir. Zoka örnekleri ile iğnelerin sayısına ve oltanın cinsine göre bu balık av malzemeleri kapsamında büyüklükleri değişebilmektedir.

 İğne ve Zokaların Modelleri

 

     Birbirinden değişik balık türlerine ve büyüklüğüne göre değişebilen iğneler ve zokalar, mutlaka özellikle olta balıkçılığında olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Özellikle günümüzde değişik şekiller altında özel bir tasarım ile hazırlanmış ve büyük markalar dahilinde üretimleri paslanmaz bir çelik kapsamında gerçekleştirilmiş bu av malzemeleri, kalın ve ince olarak iki farklı şekilde satışı sağlanmaktadır. Çene yapısı kuvvetli ve güçlü balıklar için kalın iniler tercih edilirken daha küçük ağız yapısına sahip ve zayıf balıklar adına ise ince iğneler ön plana çıkmaktadır. Aynı şekilde mutlaka zokalar belirli aralıklarda özgü olarak oltalara yerleştirilmeli ve bu şekilde deniz içerisinde misinanın dengeli bir şekilde durmasına fırsat vermektedir.

 

 Değişik Markalar Kapsamında Farklı İğneler ve Zokalar

 

     Günümüzde Flambeau ya da Toto Sutte gibi birçok değişik marka kapsamında bu balık av malzemeleri, yakalanacak olan avın büyüklüğüne ve cinsine göre ortalarda kullanılmaktadır. Burada profesyonel ya da amatör şekilde balık avcılığı gerçekleştiren kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli husus, hangi balık türüne karşı ne gibi bir iğne ve zokaların kullanılması gerektiğidir. Burada iğne kalınlığı ve sap uzunluğu ile birlikte bu ürünlerin ne tür bir maddeden yapıldığına bağlı olarak da fiyatlar değişebilmektedir. Ancak mutlaka dayanıklı ve kaliteli seçenekleri değerlendirilmesi, balık avcılığının sorunsuz bir biçimde ve yüksek performans altında yapılmasına olanak sağlamaktadır.

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Balıkçılık Malzemeleri'nin Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Balık Av Malzemeleri ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

İSTANBUL/GAZİOSMANPAŞA

0546 918 55 32
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.