Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı
Kargo Banner 2 Kategori Örnek Banner Sol Sütun

Fırdöndü Ve Klipsler

Sıralama:

Fırdöndü Ve Klipsler

 

    Amatör ya da profesyonel kapsamında gerçekleştirilen olta balıkçılığı adına özellikle bazı zamanlar misinaların birbirine dolanması sinir bozucu bir hale gelebilmektedir. İşte günümüzde bunu önlemek ve tam da balık yakalandığı sıradan misinaların birbirine girmemesi adına tam orta noktaya yerleştirilen fırdöndü ve klipsler, bu problemin önüne doğrudan geçmektedir.

 

     Kendi ekseni etrafında dönüş yapan bir çivi olarak ön plana çıkan fırdöndüler, bu kapsamda aynı zamanda misinaların mukavemetini de arttırmada olanak tanımaktadır. Düğümlenmeleri engeller ve daha rahat bir şekilde balıkların avlanmasına olanak tanırken, keyfin kaçmasını da önler. Paslanmaz çelik ya da demir gibi farklı materyallerden üretimleri gerçekleştirilen bu balık av malzemeleri, gerçekleştirilecek olan balık avının cinsine ya da misinanın ulaşacağı derinliğe göre değişebilmektedir.

Büyük Markalar Dahilinde Farklı Fırdöndü ve Klipsler

 

     Günümüzde oltaların özelliklerine ve aynı zamanda tutulacak balığın cinsine bağlı olarak değişebilen fırdöndü ve klipsler, duruma göre misinanın dayanıklılığını daha fazla artırırken, özellikle en büyük ayrıcalığı olarak misinaların birbirlerine dolanmasını ve düğüm haline gelmesine engel olmaktadır. Diğer yandan tatlı su ya da deniz suyuna göre de cinsi değişmekte ve buna göre oltalarda kullanılmaktadır.

 

     Özellikle bu noktada mutlaka kaliteli ürünlerin kullanılması büyük bir önem arz etmektedir. Çünkü bilmedik markalar kapsamındaki fırdöndü çeşitleri, misinaların dolanmalarına engel olmamakta ve avın kaçmasına sebebiyet vermektedir. Bu konuda son dönemlerde Okuma markası ön plana çıkmaktadır. Çabuk paslanmayan, oldukça hızlı bir şekilde dönüş yapan ve kırılmayan bu fırdöndü çeşitleri, balık avcılığının keyfini en iyi şekilde çıkarılmasına imkan tanımaktadır.

 

 Oltaların ve Balıkların Cinsine Göre Değişebilen Fırdöndü ve Klipsler

 

     Balıkçılık için artık her seferinde misinaların birbirine dolanmasına engel olmak için olmazsa olmazlar arasında bulunan Fırdöndü ile birlikte klips çeşitleri, Tamamen kaliteli bir malzeme yapısı altında öğretimleri gerçekleştirilerek olta balıkçılığının keyfini ve performansını daha yüksek noktalara çıkarmış durumdadır. Burada oltaların cinsine ve aynı zamanda balıkların büyüklüğü ile birlikte yine cinsine bağlı olarak bu balık av malzemeleri değişebilmektedir. Mutlaka Japon malı olarak ön plana çıkan Okuma tarzı markalar kapsamında değişik fiyatlar altında bu ürünlerin tercih edilmesi büyük bir önem arz etmektedir.

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Balıkçılık Malzemeleri'nin Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Balık Av Malzemeleri ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

İSTANBUL/GAZİOSMANPAŞA

0546 918 55 32
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.