Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı
Kargo Banner 2 Kategori Örnek Banner Sol Sütun

Dalış Setleri

Sıralama:

Dalış Setleri

 

    Günümüzde dalış farklı amaçlar kapsamında gerçekleştirilebilmektedir. Serbest dalış ya da tüplü dalış ile birlikte aynı zamanda zıpkıncılık da yine seçenekler arasında yer alır. Bütün bunların doğru şekilde yapılabilmesi adına mutlaka tamamen kaliteli markalar kapsamında üretimleri gerçekleştirmiş olan dalış setleri büyük bir önem arz etmektedir. Bunlar içerisinde dalış elbisesi, deniz patiği ve eldivenler, dalış maskeleri ve paletleri ile birlikte şnorkel seçenekleri de yapılacak olan amaca göre seçilmelidir. Tabii bunların içerisinde en önemli seçeneklerden biri olan dalış tüpü ve dalış feneri ile birlikte su altı bıçakları da yer almaktadır. Her biri hangi amaçlar kapsamında dalış gerçekleştirilecek ise buna göre bir seçim yapılmak suretiyle, önemli markalar dahilinde bu dalış malzemeleri elde edilebilmektedir.

 Dalış Malzemelerinin Özellikleri

 

     Burada örneğin tüplü dalış seçenekleri göz önüne alındığında, mutlaka soğuktan koruyacak özel bir kumaş yapısı altında üretimleri gerçekleştirilmiş olan dalış giysisi, pati ve eldivenleri büyük bir önem taşımaktadır. Gidilecek olan derinliğe bağlı olarak kısa ya da uzun seçenekler tercih edilebilmektedir. Tüplü dalış ya da su altı arama seçenekleri kapsamında mutlaka önemli markalar dahilinde alınmalıdır. Tabii ortak şekilde deniz maskesi ve şnorkel de yine, yeteri kadar su altında rahatlıkla nefes alma imkanı verecek ve aynı zamanda tüm su altında geniş bir açıdan gösterme özelliğine sahip donanımlar kullanılmalıdır. Elbette şnorkel seçenekleri zıpkınla balık avlama durumlarında dalış setleri olarak büyük bir öneme sahiptir.

 

 Kaliteli Markalar Kapsamında Dalış Setleri

 

     Tam donanımlı bir şekilde bütün farklı dalış malzemeleri kapsamında günümüzde oldukça büyük markalar çok fazla bulunmaktadır. Dalış giysisi ya da palet ile birlikte şnorkel ve deniz maskesinin yanı sıra, daha birçok değişik ürün seçeneği kapsamında farklı markalar kendi alanında isim yapmış durumdadır. Bunlar içerisinden bir tercih yapmak suretiyle serbest dalış ya da tüplü dalış ile birlikte, zıpkınla balık avlama ya da amatör şekilde yüzmek için yine bu dalış malzeme çeşitleri tercih edilebilmektedir. Farklı fiyat seçenekleri dahilinde değişik boy ile birlikte bedene bağlı olarak bu ürünler rahatlıkla satın alınabilir.

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Balıkçılık Malzemeleri'nin Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Balık Av Malzemeleri ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

İSTANBUL/GAZİOSMANPAŞA

0546 918 55 32
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.