Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Dalış Çantaları

Sıralama:

Çantalar

    Deniz kategorisinde üretilen ve özellikle nemlenmeye karşı oldukça dayanıklı özelliklere sahip olan dalış malzemeleri seçenekleri, dalış sporuna özel olarak üretilmektedir. Kullanımı oldukça pratik olan ve istediğiniz bütün malzemeleri kolaylıkla içine alabilen bu pratik çantalar, kalite kalite üretilmektedir. Seac Sub ve Problue gibi markalarla satış işlemi gerçekleştirilen bu çantalar, oldukça pratik kullanım özelliklerine sahiptir. Birinci sınıf özellikleriyle tercih edilen bu çantalar, özel malzemeden yapılmıştır. Dalışa özel çantalar kategorisinde özel olarak üretilen bu ürünler, kolay bir şekilde taşınmaktadır. Kullanışlı özellikleriyle tercih edilen ve her profesyonel dalış sporcusunun ihtiyacı olan bu özel çantalar, sıradan değildir. Deniz kenarında veya göl kenarında rahatlıkla kullanılabilir. Geniş kullanım hacmine sahiptir.

Pratik Kullanım Özelliklerine Sahip

 

     Bu ürünlerin çocuk boyları da bulunmaktadır. Dalış kıyafetlerinin renk, tasarım ve şekil kategorisinde uyumlu özelliklere sahip olan bu eşyalar, istediğiniz özelliklere sahiptir. Kolay kullanım özellikleriyle oldukça kaliteli özelliklere sahip bu çantalar, koyu renk kategorisinde üretilmektedir. Dalış malzemeleri ile uyumlu dizayn özellikleri de oldukça kalitelidir. Çanta kategorisinde, her hangi bir çantadan oldukça farklı olan bu çantalar, özel yapımdır. Dalışa özel malzemelerin yapısına göre cep tasarımı yapılmıştır. Askı özelliklerinin yanı sıra, askı ayar özellikleri de farklılık göstermektedir.

 

 Kullanışlı ve Dayanıklı

 

     Serbest dalış ekipmanları için uygun olan Seac modeller, tek kola asılabilen askısı vardır. Dalış malzemelerine özel olarak tasarlanmıştır. Tekerlekli modeller, kolay taşınabilir özelliği ile tercih edilmektedir. Bu ürünlerde Deiner kumaş kullanılmaktadır. Pratik kullanım özellikleriyle tercih edilen bu ürünler, kamp yolculuğunun daha az yorucu olması için özel tasarlanmıştır. Yağmur ve benzeri dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Taşıma esnasında, ortopedik her hangi bir rahatsızlık oluşturmamaktadır. Kolay taşınır özelliklere sahip bu çantalar, geniş iç hacim özelliğine sahiptir. Dalış malzemelerinin özelliklerine göre tasarlanan ve nem geçirmeyen özelliği ile malzemeleri koruyabilen bu ürünler, profesyonel dalış sporcuları için özel olarak imal edilmiştir. Profesyonel dalgıçların tercihi olan ve kaliteli tasarım özellikleriyle benzer birçok ürüne göre çok kaliteli özelliklere sahip olan bu ürün, birinci sınıf kullanım özelliklerine sahip bir üründür. 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Balıkçılık Malzemeleri'nin Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Balık Av Malzemeleri ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

İSTANBUL/GAZİOSMANPAŞA

0546 918 55 32
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.