Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Çantalar Ve Kutular

Sıralama:

Çantalar Ve Kutular

    Deniz, göl ve akarsularda, birçok çeşitli yöntem kullanılarak, balık ve diğer deniz canlılarını avlamaya balıkçılık denir. Bu deniz canlıları, midye karides, ahtapot, ıstakoz, pavurya, balina gibi deniz memelilerini avlamak da balıkçılık kapsamına girmektedir.

 Balık Tutmaya Giderken Gereken Malzemeler Nelerdir?

 

     İster amatör bir balıkçı olun ister profesyonel anlamda balıkçı olun, balık tutmaya giderken yanınıza balık av malzemeleri içerisinden size uygun olanı götürmeniz gerekir. Balık tutmak, avlamak için bu malzemeler kullanılır. Olta makineleri, olta iğneleri, olta kurşunları, hazır olta takımları, suni yemler, olta kamışları, olta misinaları, olta kaşıkları, olta fırdöndüleri, çantalar ve kutular, balık doğal yemi, alarm zil ışıldak, kepçe, olta şamandıraları gibi malzemeler balık av malzemeleri arasında sayılabilir. Olta balıkçılığı malzemeleri, ağ ile balıkçılık malzemeleri ve zıpkınla balıkçılık malzemeleri olarak kategorilere ayırıp, bu kategoriler altında da birçok malzeme bulunur. Balığın cinsine göre olta, yem, misina, kamış kullanmak gerekir. 

 Çanta ve Kutu Çeşitleri Nelerdir?

     Balıkçı çantalar ve kutular olta ve aksesuarları koymak, taşımak için büyük kolaylık sağlarlar. Olta kamışlarını ve makinelerini, muhafaza edebileceğiniz çantalar, olta küçük malzemeleri saklayıp taşımak için organizer kutular, kılıf çantalar ve takım çantaları balıkçılıkta çok işe yararlar. Dayanıklı malzemeden yapılan, yem takımlarını bir arada taşımak için tasarlanmış her bedene uyabilen özel ayarlanabilir tokaları ile balıkçı bel çantası ve bölmeli bel takım çantası, kullanım açısından büyük kolaylık sağlar. Ayrıca sırt çantaları da mevcuttur. Bölmeli kamış makine çantaları, çift taraflı rapala kutuları bulmak mümkündür. Birçok malzemeyi bir arada taşıma kolaylığı sağlayan, sürgülü, bölmeli takım çantaları da malzemelerinizi düzenli taşımanızda yardımcıdır.

 

     Balıkçılık için gerekli temel ihtiyaçları saklamak ve taşımak takım çantaları kolaylık sağlar. Bölmeleri sayesinde her şey düzenli bir şekilde saklanır ve taşınır. Kamış taşıma kılıfları sayesinde kamışlar yıpranmaz. Profesyonel ya da amatör balıkçıların vazgeçemediği markalardan bir kaçı, Shimano, Daiwa, Okuma, Virax, Lineaeffe, Dam, Ryobi, Fladen, Abu Garcia, Abari, Ace Carp, Anyfish, Captain böyle sayılabilir. Kaliteli ve dayanıklı ürünler üreten bu markalar, balık avı için yüzlerce ürün çeşidi sunuyor. 

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Balıkçılık Malzemeleri'nin Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Balık Av Malzemeleri ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

İSTANBUL/GAZİOSMANPAŞA

0546 918 55 32
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.