Hızlı Filitreleme

 
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı
Kargo Banner 2 Kategori Örnek Banner Sol Sütun

Çakılar Ve Bıçaklar

Sıralama:

Seçtiğiniz kategoride ürün bulunmamaktadır.

 

Çakılar Ve Bıçaklar

    Paslanmaz çelikten üretimleri gerçekleştirilen ve farklı boyutlar altında elde edilebilecek olan av için çakılar ve bıçaklar, özellikle ayak bileğinin yan kısmına özel olarak yerleştirilmek suretiyle, kolay bir ulaşım ve kullanım imkanı vermektedir. Ayrıca bu ürünler sağlam kılıfları sayesinde serbest dalış veya tüplü dalış ile birlikte özellikle zıpkıncılık kapsamında çok derinlere gidilse dahi herhangi bir biçimde kopmaz ve ayrılmaz. Üstelik sadece dalış kapsamında değil aynı zaman balık yemleri hazırlamak için de birbirinden değişik boyları ve modelleri kapsamındaki çakılar büyük bir önem arz etmektedir. Tabii deniz dışında ormanlık alanlarda gerçekleştirilecek olan kamp seçeneği altında da, birbirinden farklı bıçak çeşitleri ve çakılar kamp malzemeleri olarak hem korunma hem de yerleşim açısından büyük bir önem taşır.

Kamp İçin Kullanılacak Farklı Çakı ve Bıçaklar

 

     Günümüzde farklı ormanlık alanlarda yapılacak olan kamp için özellikle farklı çakılar ve bıçaklar her anlamda önemlidir. Özellikle başta yırtıcı hayvanlardan korunmak için büyük bir öneme sahip olan çakı ile bıçaklar, aynı zamanda kamp yerinde gün içerisinde gerçekleştirilmesi gereken farklı işlerin rahatlıkla ve pratik bir biçimde yapılması adına oldukça önemlidir. Yemek yaparken ya da çalı toplarken keskin yüzeyleri sayesinde zaman kaybetmeden ve yorulmadan işlemlerin gerçekleşmesine olanak tanımaktadır. Özellikle paslanmaz çelikten yapıldığından dolayı herhangi bir biçimde aşınma yaratmaz ve özel kabzası sayesinde rahatlıkla güven içerisinde kullanım şansı verir.

 

 Her Anlamda Rahat Bir Kullanım İmkanı Sağlayan Çakılar ve Bıçaklar

 

     Hem birçok değişik kamp alanında hem de denizde rahatlıkla kullanım imkanı sağlayan paslanmaz çelik üretimi kapsamındaki birbirinden farklı çakı ve bıçak çeşitleri, özellikle kamp malzemeleri olarak ön plana çıkmaktadır. Değişik noktalarda gerçekleştirilecek olan kamplar kapsamında tüm farklı alanlarda rahatlıkla kullanım şansı sağlayan değişik boyutlardaki çakı ile bıçak çeşitleri, aynı zamanda pratik bir fırsatı da yanında getirmektedir. Ayrıca fazla yer kaplamayan ve şık dizayn tasarım altında üretimleri gerçekleştirilen bu ürünler, özel koruma kılıfları sayesinde de herhangi bir kazaya mahal vermeden kullanılmasına olanak tanımaktadır. Günümüzde farklı markalar kapsamında bu çakı ile bıçak çeşitleri değişik fiyatlar altında rahatlıkla elde edilebilir.

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Balıkçılık Malzemeleri'nin Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Balık Av Malzemeleri ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

İSTANBUL/GAZİOSMANPAŞA

0546 918 55 32
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.