Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Alarmlar Ve Ziller

Sıralama:

Alarmlar Ve Ziller

 

    Balık avı kategorisinde, avlanma esnasında nesneleri fark eden özel ışıklar ve alarmlar, balığı çabuk bir şekilde avlamanız için özel üretilmiştir. Fosforlu özellikleriyle tercih edilen çubuklar, pratik kullanım özeliklerine sahiptir. Güvenli, garantili ve uzun ömürlü balık av malzemeleri ürünlerini tercih etmek, başarılı bir av için önemlidir.

Pratik Özelliklere Sahip

 

     Colmoran, Balzer, Kaptan, Asso, Balzer, Fishtech, Fox ve İthal gibi markalar, bu kategoride tercih edilmektedir. İstediğiniz bütün markaları, online kategorisinde tespit ederek, güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Zilli, sensörlü, tekli zil, kamış alarmı, metal maşalı, plastik vidalı, aparatlı ve askılı ışıldaklar satılmaktadır. Yüzde yüz su geçirmez ürünler, klipsli fırdöndü ürünleri, çiftli fosforlu ziller, tekli ve ikili ışıldaklar, tekli uzun metal zil, tekli kısa metal zil, fındık alarm, radar çeşitleri, çan zili, dörtlü alarm ve alarm seti gibi ürünler, profesyonel balık av malzemeleri kategorisinde tercih edilen yardımcı elemanlardır.

 

     Kolay kullanımı ve balığı tespit eden özel tasarımı ile her balıkçı için pratik çözüm sunmaktadır. Alarmlar ve ziller ile ilgili kılavuz, ürünle beraber verilmektedir. Ürün kalitesine göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Dayanıklılığı ve kalitesi, ürünün kullanım özelliklerini bir araya getirmektedir. Güncel etkili ve pratik kullanım seçenekleriyle tercih edilen bu ürünler, olta balıkçılığı kategorisinde değerlendirilen ürünler içerisinde yer almaktadır.

 

 Balıklı Bölgeleri Tespit Edebilirsiniz

 

     Işıldak, radar ve alarm çeşitleri, balıkların fark edilmesinde kullanılan ürünler içerisinde yer almaktadır. Balıklı bölgelerin tespiti işlemlerinde kullanılan bu ürünler, kolay satın alma seçenekleriyle adrese sipariş edilebilmektedir. Gece avlanma işlemlerinde, bu ürünler kolaylık sağlamaktadır. Alarmlar ve ziller, balığın ortaya çıkması ile birlikte harekete geçer. Gece avlanma işlemlerinde kullanılan bu ürünler, kolaylık sağlamaktadır. Su geçirmeyen ve pilli özellikleriyle tercih edilen bu tasarımlar, her avcının çantasında olması gereken ürünler içerisinde yer almaktadır.

 

     Avcılık kategorisinde, avın belirlenmesi ve ortaya çıkarılması oldukça önemlidir. Balıklı bölgelerin tespiti ile avı yakalama süresi daralmaktadır. Balığın olmadığı yerlerde av için saatlerce beklemek, sadece zaman kaybıdır. Bu nedenle balığın elektronik cihazlarla belirlenmesi, avcılıkta boşa zaman kaybını tamamen ortadan kaldırmaktadır.

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Balıkçılık Malzemeleri'nin Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Balık Av Malzemeleri ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

İSTANBUL/GAZİOSMANPAŞA

0546 918 55 32
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.